Екстрені ситуації, які можуть статися на дорозі, можна розв’язати, головне — щоб всі учасники були живі і здорові. Однак самим неприємним моментом є спосіб доставки автомобіля до місця ремонту, якщо він не здатний рухатися. Причому не тільки самостійно, але і на зчепленні. Наприклад, якщо в автомобілі блоковано рульове управління, зруйнована підвіска, автомобіль серйозно постраждав в аварії. Нарешті, буксирувати автомобіль з АКПП не можна.

Можна на секунду уявити, що доводилося робити автовласникам для вирішення подібних питань років двадцять тому. Машину можна транспортувати на вантажному автомобілі, а занурити його за допомогою автокрана. Необхідно знайти ці дві одиниці техніки, щоб вони одночасно прибули на місце події. З огляду на нерозвиненість сфери послуг з надання спецтехніки, час, витрачений на підготовку транспортування, обчислювалася не годинами, а цілими днями. Підйомний кран захоплює автомобіль недбало. Не виключені додаткові пошкодження при вантаженні транспортного засобу.

Послуги евакуатора
Сучасні Эвакуатор в Новосибирске — це мобільні пристрої для навантаження автомобілів в будь-яких умовах. Вони являють собою платформу і редукторний механізм. Крім того, існують підйомники мультиплікатори для автомобілів, у яких відсутні колеса. Завдяки тому, що евакуатор базується на невеликих вантажних автомобілях, їх застосування та експлуатація обходиться недорого, що позначається на економії коштів клієнта і здатності виїзду за межі регіону. Замовити евакуатор можна тут.

Водій эвакуатора володіє достатнім досвідом, щоб занурити автомобіль в будь-яких умовах, навіть якщо машина знаходиться не на дорозі, а, наприклад, в кюветі. Причому основний напрямок роботи водіїв — дбайливе ставлення до авто і збереження його цілісності. На платформі транспортний засіб фіксується різними способами, які забезпечують надійне становище під час руху эвакуатора.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here