Не встигла Україна в 2015 році із захопленням зустріти дебютанта Файтер Т-12 http://motokosmos.com.ua/t15s, як вже в 2016 році на ринок виходить нова покращена модель. Врахувавши зауваження критиків та побажання користувачів, інженери органічно поєднали попередній позитивний досвід зі свіжими рішеннями.

Основні зміни

У порівнянні зі своїм попередником мототрактор обладнаний кілька більш потужним 4-х тактним двигуном з потужністю в 15 л / с., Втім, це очевидно з назви. Крім того присутній електростартер, завдяки якому суттєво спрощується запуск. Кількість передач, на відміну від Т-12, становить цілих 8: 6 передніх і 2 задніх.

Відмінні риси Файтер Т 15

гідравлічний циліндр розташовується зверху; це дозволяється коригувати кут опускання, відповідно даючи можливість працювати в трьох режимах: фіксованих верхньому і нижньому, а також т.зв. «Плаваючому»;
задня вісь дещо збільшена в діаметрі, в свою чергу дозволяє розширювати діапазон регулювання колії;
що знаходиться під кермом ручної газ дозволяє значним чином спростити роботу, використовуючи блокування диференціала;
наявність задньої фари для ведення робіт в темний час доби.

Відгуки фермерів про мототракторе

Якщо проаналізувати відгуки фермерів, які можна знайти на різних тематичних ресурсах, присвячених обговоренню міні сільськогосподарської техніки, можна зробити два принципово важливих висновки. По-перше, ціна, за яку можна купити цю модель, значно нижче аналогів, в той час як якість приблизно те ж, що і у інших брендів, — це робить дану модель особливо привабливою. Другий, не менш маловажний висновок, — це задоволеність власників доступністю запчастин і комплектуючих, які можна придбати практично в будь-якому спеціалізованому магазині без необхідності очікування поставок з-за кордону протягом тривалих термінів.

Таким чином, можна підсумувати, що якщо ви зібралися купити не дорогий, але функціональний мототрактор, то ця модель, найбільш вигідним варіантом в співвідношенні ціна / якість / функціональність.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here